Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Konkurs – Wygraj 1400 USD lub portfele sprzętowe Ledger

Francuska firma Ledger będąca obecnie najpopularniejszym producentem portfeli sprzętowych, niedawno poinformowała o dodaniu wsparcia dla kryptowaluty Tezos (XTZ). Aby uczcić tą okazje, firma Ledger postanowiła zorganizować konkurs, w którym do wygrania są:

  • Miejsce pierwsze: 1.000 XTZ o wartości ok. 5800 zł (przy aktualnym kursie) + grawerowany portfel Ledger Nano X
  • Miejsce drugie: 500 XTZ o wartości ok. 2900 zł + grawerowany portfel Ledger Nano X
  • Miejsce trzecie: 100 XTZ o wartości ok. 580zł + grawerowany portfel Ledger Nano X
  • Miejsce czwarte: Torba Ledger + grawerowany portfel Ledger Nano X
  • Miejsce piąte: grawerowany portfel Ledger Nano X
  • Miejsce od szóstego do setnego: portfel Ledger Nano S

Wartość portfela Ledger Nano X to ok. 550 zł, a wartość Nano S to ok. 280 zł. Każdy uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę.

Sprawdź również: ​ Ledger Nano S – Recenzja

Ponad 100 nagród!

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się pod tym linkiem, podając swoje imię oraz adres email. Konkurs rozpoczyna się 12 grudnia 2019 r. i trwa do 23 grudnia 2019 r. 

Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony pocztą elektroniczną przez firme Ledger w ciągu 28 dni od daty końcowej z instrukcjami, jak odebrać nagrodę.

Jeśli nie uda się się skontaktować ze zwycięzcą lub nie odbierze nagrody w ciągu 14 dni od powiadomienia, firma Ledger zastrzega sobie prawo do odebrania nagrody zwycięzcy i wyboru zwycięzcy zastępczego lub anulowania nagrody.

Treść niniejszego serwisu ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, a zawarte tu treści są wyrazem osobistych poglądów ich autorów. Niniejszy serwis ani w całości ani w części nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. Wszelkie decyzje finansowe i inwestycyjne podejmujesz drogi Czytelniku i Użytkowniku na własną odpowiedzialność.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.