Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin Code

Bitcoin Code jest uważany przez wielu za jeden z najbardziej znanych robotów autotransakcyjnych w branży kryptowalutowej. Według informacji podanych na oficjalnej stronie, platforma jest w stanie wygenerować 100% zysku. Ale czy to prawda? Czy ten robot jest w stanie rozmnażać twoje pieniądze? Czy ta platforma jest bezpieczna?

Bitcoin Code oficjalna strona

Przeczytaj tę recenzję Bitcoin Code, pozwoli ci ona dowiedzieć się praktycznie wszystkiego na jej temat. Opowiem ci również o tym ile możesz zarobić w Bitcoin Code. W tym artykule nie zabraknie też najważniejszego tematu w dobie cyfryzacji czyli bezpieczeństwa.

Co to jest Bitcoin Code?

Jak wspomniałem wyżej, Bitcoin Code jest uważany przez handlowców kryptowalutowych za jednego z najpopularniejszych i najlepszych robotów do handlu automatycznego. Bitcoin Code został opracowany przez Steve’a Mckaya, a główną zaletą tej platformy jest fakt, że wygenerowała ona faktyczne zyski dla swoich użytkowników.

Platforma działa na podstawie niesamowicie złożonego i skomplikowanego algorytmu. Głównym przeznaczeniem tej technologii jest znalezienie najlepszej opcji zakupu kryptowalut, między innymi Bitcoina.

Robot daje możliwość handlu automatycznego. Oznacza to, że nie musisz mieć bogatej wiedzy ani doświadczenia. Wystarczy, że założysz konto, wybierzesz brokera i skonfigurujesz ustawienia konta tak, aby spełniały twoje cele. W praktyce wygląda to tak, że nie robisz nic. Po założeniu konta i skonfigurowaniu ustawień twoim jedynym zadaniem będzie śledzenie transakcji, które bot wykonuje w twoim imieniu.

Bezpieczeństwo i legalność

W obecnych czasach Cyfrowa przestrzeń jest idealnym miejscem dla oszustów i złodziei. Sceptyczne nastawienie do platform inwestycyjnych które na swoich stronach zamieszczają informacje typu: “gwarantujemy ci 100% zysku” lub “z nami możesz zarobić duże pieniądze poświęcając 20 minut dzienni” są całkiem zrozumiałe. Jednak w przypadku tej platformy możesz być spokojny. Bitcoin Code jest w stu procentach bezpieczną i sprawdzoną platformą do handlu autmatycznego!

Bitcoin Code ma sprawdzone osiągnięcia zgodnie z referencjami zamieszczonymi przez jego użytkowników. Obecność obsługi klienta przez całą dobę oznacza, że każdy przedsiębiorca, który ma pytania lub napotyka trudności, może dotrzeć do konsultanta i uzyskać odpowiedź na każde pytanie. To również przemawia za legalnością auto trading bota. Ponadto, referencje i recenzje wideo w Internecie, które wydają się być prawdziwe są w większości pozytywne.

Jak zacząć handel z Bitcoin Code?

Wiesz już, że platforma jest legalna i skuteczna, oczywiście jak w każdym innym tego typu serwisie istnieje ryzyku utraty. Teraz opowiem ci jak założyć konto, ten proces jest bardzo prosty, przedstawię ci go w trzech prostych krokach:

Rejestracja

Na początku musisz wypełnić formularz (zamieszczony na obrazku poniżej) z podstawowymi informacjami, takimi jak: imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Po wypełnieniu formularza musisz zweryfikować swoje konto i tyle! Jesteś zarejestrowany.

Bitcoin Code rejestracja

Depozyt

Aby zdeponować swój początkowy kapitał obrotowy, musisz kliknąć na funkcję depozytu, która doprowadzi Cię do nowego okna. Z tego miejsca uzyskasz dostęp do swojego konta u istniejącego brokera, na którym zamierzasz zdeponować swoje środki.

Handel na żywo!

Zdefiniuj wszystkie swoje preferencje oraz kryteria handlowe i ustaw opcję automatycznego handlu na “włączony”. Stąd, Bitcoin Code’s trading robot dostanie pozowlenie na pracę, oznacza to, że zacznie zarabiać pieniądze w twoim imeniu.

Teraz jedyne co musisz robić to śledzić transakcje które wykonywane są w twoim imieniu!

Bitcoin Code – wady i zalety

Zalety:

  • Szybka i łatwa rejestracja
  • Wysoki wskaźnik sukcesu handlowego
  • Szybkie łatwe wypłaty
  • Cało dobowa obsługa klienta
  • Posiada zarówno ręczny jak i automatyczny tryb handlu

Wady:

  • Minimalny depozyt początkowy 250$

Dlaczego Bitcoin Code?

Intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs

Interfejs platformy jest łatwy w obsłudze nawet dla osób mających problem z obsługą programów komputerowych

Szybkie wypłaty

Z Bitcoin Code, wszystko co musisz zrobić, to wypełnić formularz wypłaty, a Twój broker przetworzy go i wyśle płatność w ciągu 24 godzin.

Zautomatyzowany handel

Korzystając z trybu handlu automatycznego, traderzy kryptowalut, w tym inwestorzy amatorzy, mogą zacząć osiągać zyski po ustawieniu swoich preferencji handlowych. Oznacza to, że bot wykonuje całą pracę za ciebie. 😉

Regulowani Brokerzy

Bitcoin Code współpracuje tylko i wyłącznie z regulowanymi brokerami.

Czy z robota można korzystać na urządzeniach mobilnych?

Tak, i to zupełnie za darmo. Do tej pory jest dostępny dla systemu Android, choć oczekuje się, że wkrótce pojawi się kompatybilność z innymi systemami operacyjnymi telefonów komórkowych.

Najlepszy sposób zarabiania z Bitcoin Code

Jeśli zarejestrowałeś się w celu generowania pasywnego dochodu, najlepszym sposobem na rozpoczęcie handlu jest rozpoczęcie od trybu demo. Pozwala on na zapoznanie się z UI i sposobem działania algorytmu bez narażania pieniędzy na ryzyko. Ponadto, słuchaj tego, co mówią eksperci i podążaj za ich radami.

Jako nowy trader, lepiej jest korzystać z trybu handlu automatycznego. W tym przypadku musisz określić jedynie preferencje i kryteria handlowe, a wszystkie inne zadania operacyjne, takie jak analiza techniczna i realizacja zleceń, zostaną wykonane automatycznie. Nigdy nie zapominaj o określeniu limitów stop loss i take profit, pomogą ci one zminimalizować ryzyko straty.

Czy Bitcoin Code jest polecany przez celebrytów?

Młyn plotek wokół Bitcoin Code wyrzucił kilka interesujących spekulacji, że bot handlowy jest polecany przez celebrytów, wysoko postawionych przedsiębiorców czy inwestorów. Sprawdziłem te informacje i przedstawiłem je poniżej

Bill Gates

Podczas gdy założyciel Microsoftu często wspierał Bitcoin i kryptowaluty, nie ma dowodów na jakikolwiek wywiad lub sesję, w której konkretnie wspomniał o Bitcoin Code.

Elon Musk

Założyciel Tesli i SpaceX podobno stoi za botem handlowym, ale moja badania wykazują, że będąc wielkim fanem decentralizacji i demokratyzacji waluty, Elon Musk nigdy wyraźnie nie poparł tego systemu handlowego.

Podsumowanie

Więc, czy możesz zacząć zarabiać pieniądze z Bitcoin Code?

System handlowy Bitcoin Code jest uważany przez wielu traderów kryptowalutowych nie tylko za jeden z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych robotów handlowych, ale także za bardzo skuteczny i niezawodny system, który wspomoże twój budżet.

Rynek kryptowalut to bardzo zmienne i złożone zjawisko. Oznacza to, że możesz zarobić potężne kwoty ale równie potężne kwoty możesz stracić. Magiczna maszynka do zarabiania pieniędzy bez ryzyka straty nie istnieje. Zalecam aby początkujący i nie doświadczeni traderzy zaczynali od minimalnego depozytu.

Treść niniejszego serwisu ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, a zawarte tu treści są wyrazem osobistych poglądów ich autorów. Niniejszy serwis ani w całości ani w części nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. Wszelkie decyzje finansowe i inwestycyjne podejmujesz drogi Czytelniku i Użytkowniku na własną odpowiedzialność.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.