Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin Trader

Kryptowaluty to stosunkowo nowa, ekscytująca klasa aktywów, która ma nieograniczony potencjał, by zrewolucjonizować sposób, w jaki cyfrowo przekazujemy wartości. Jako rynek dopiero powstający i wysoce spekulacyjny, jest również bardzo niestabilny. Dla traderów posiadających odpowiednie informacje i narzędzia handlowe, zmienność ta stanowi ogromną szansę. Platformy takie jak Bitcoin Trader ułatwiają handel kryptowalutami.

Niestety, przeciętny “detaliczny inwestor” jest w bardzo niekorzystnej sytuacji. W przeciwieństwie do profesjonalnych traderów i zarządzających funduszami, przeciętna osoba nie ma dostępu do wiodących na rynku narzędzi analitycznych i handlowych. Nie mają też możliwości wchodzenia i wychodzenia z transakcji z prędkością robotów handlowych zatrudnionych przez największe firmy handlowe.

Bitcoin Trader jest automatycznym oprogramowaniem do handlu kryptowalutami, które łączy w sobie szybkiego robota handlowego z inteligencją sygnałów handlowych zidentyfikowanych z sześciu wiodących wskaźników rynkowych.

Oficjalna strona Bitcoin Trader

W tym przeglądzie zanurkujemy w Bitcoin Trader, aby zobaczyć, czy to popularne oprogramowanie handlowe żyje zgodnie z szumem, który go otacza. Ujawnimy również, jak się zarejestrować, zasilić swoje konto i rozpocząć handel automatyczny.

Co to jest Bitcoin Trader?

Bitcoin trader to wysoce dochodowa, wielokrotnie nagradzana aplikacja kryptowalutowa, która została zaprojektowana, aby pomóc handlowcom uczyć się, ćwiczyć i zarabiać dzięki wykorzystaniu inteligencji AI. Ta inteligentna aplikacja handlowa opiera się na podstawie czasu rzeczywistego, która pomaga podjąć decyzję w oparciu o bieżący status rynku finansowego lub kryptowalutowego i globalnych decyzji finansowych. Ma łatwe w użyciu funkcje wykonane z zamiarem służenia przedwszystkim początkującym traderom.

To już ponad pięć lat, odkąd Bitcoin Trader pracuje wydajnie, buduje i bezpiecznie zarządza zyskiem swoich użytkowników. Aplikacja jest bardzo przystępna nawet dla opornych użytkowników, dla których obsługa programów komputerowych stanowi duży problem. Platforma jest dostępna na różnych urządzeniach, takich jak telefony komórkowe, tablety i komputery. Oznacza to, że możesz korzystać ze swojego konta gdziekolwiek jesteś, to dobra wiadomość szczególnie dla osób, które dużo podróżują.

Kto stoi za Bitcoin Trader?

Zespół stojący za Bitcoin Trader jest podobno zbiorem profesjonalnych traderów kryptowalut. Twórcy mieli dość prób konkurowania z firmami handlowymi i ich armią botów, postanowili wyrównać szanse dla inwestorów detalicznych, tworząc bota powszechnie dostępnego.

Historycznie, boty handlowe z wiodącą na rynku prędkością i dobrze poinformowanymi sygnałami handlowymi były dostępne tylko dla traderów instytucjonalnych. Terminale handlowe, których używa na przykład Bloomberg, kosztują ponad 24 000 dolarów rocznie.

Bitcoin Trader został podobno stworzony, aby zapewnić inwestorom na wszystkich poziomach umiejętności i budżetów, dostęp do potężnej technologii handlowej podobnej do tej używanej przez największe firmy. Teraz reputacja platformy rośnie, dzięki wielu renomowanych brokerów obsługujących platformę.

Jak to działa?

Nie musisz posiadać żadnych umiejętności handlowych aby zarabiać z Bitcoin Trader. Wszystko, czego potrzebujesz, to założyć konto, zdeponować swoje fundusze i rozpocząć handel. Początkowo możesz zacząć od 250 dolarów (jest to minimalny depozyt). Bitcoin trader opiera się na sztucznej inteligencji, która pomaga w przeprowadzaniu badań handlowych i transakcji z niesamowicie szybką prędkością oraz bardzo wysoką skutecznością.

Poziom dokładności Bitcoin trader wynosi 90%, jest to znacznie lepszy wynik niż konkurencyjne platformy, które obecnie możesz znaleźć na rynku; co oznacza, że dziewięć na dziesięć transakcji wykonanych przez bota kończy się sukcesem. Różnorodne języki uczenia maszynowego, takie jak przetwarzanie języka naturalnego NLP, głębokie uczenie DL są skutkiem zdumiewającej dokładności.

Podstawową funkcją Bitcoin Trader jest wykonywanie analizy fundamentalnej w oparciu o badania rynku dla jakościowych danych handlowych, które obejmują zarówno wiadomości, jak i trendy handlowe. Dzięki niesamowicie skomplikowanemu algorytmowi, oprogramowanie jest w stanie rozróżniać fałszywe informacje od tych prawdziwych. Umiejętność szybkiej analizy robot zawdzięcza tysiącom różnych wzorów, które wyprowadzają właściwe wskazówki handlowe w ciągu ułamka sekundy.

Czy to oszustwo?

Istnieje wiele mitów dotyczących Bitcoin Trader i jego legalności, zwłaszcza potencjału zarobkowego dla inwestorów zainteresowanych handlem.

Podczas naszego dochodzenia dowiedziałem się, że Bitcoin Trader jest rzeczywiście legalną platformą handlową związaną z regulowanymi firmami.

Kiedy się zarejestrujesz, zostaniesz wezwany przez menedżera konta, który przeprowadzi Cię przez cały proces.

Kryptowaluty są zmienne, więc istnieje ryzyko związane z handlem tymi aktywami, dlatego Bitcoin Trader oferuje konta demo i zachęca ludzi do rozpoczęcia handlu z małymi kwotami, aby zapoznać się zarówno z platformą, jak i rynkami.

Oto podsumowanie moich ustaleń, które wspierają twierdzenie, że Bitcoin Trader jest w 100% legalny:

 • Użytkownicy mogą cieszyć się wysokimi zyskami generowanymi przez robota.
 • Platforma handlowa jest łatwa w nawigacji i przyjazna dla użytkownika.
 • Od nowych użytkowników wymagany jest depozyt minimalny ($250).
 • Istnieje konto demo, które może pomóc ci w nauce obsługi tego oprogramowania

Jak zacząć?

Wiesz już, że platforma jest niesamowicie opłacalna i dostępna dla każdego. Wiesz już, że nie jest to żadne oszustwo a twoje dane osobowe i zdeponowane fundusze są w stu procentach bezpieczne. Teraz opowiem ci o najważniejszym, czyli co powinieneś zrobić aby handlować na żywo. To bardzo prosty proces, który przedstawiłem ci poniżej w czterech prostych krokach. Zaczynajmy!

Rejestracja

Aby się zarejestrować, utwórz darmowe konto za pomocą prostego formularza. Po udanej rejestracji zostanie Ci przydzielony osobisty broker, który przeprowadzi Cię przez resztę procesu konfiguracji.

rejestracja w Bitcoin Trader

Depozyt

Sugeruję dokonanie minimalnego depozytu w wysokości £250/€250. Depozyt ten musi zostać złożony zanim użytkownik będzie mógł aktywować funkcję handlu na żywo. Rozpoczęcie od małej kwoty jest najkorzystniejsze dla początkujących traderów. Istnieje wiele opcji płatności dostępnych dla użytkownika. Jest to kolejna, która zapewnia, że proces transakcyjny jest szybki i łatwy.

Depozyty mogą być dokonywane za pomocą kart MasterCard, Visa lub Maestro. Użytkownicy będą jednak musieli potwierdzić autentyczność karty. Dla nowych użytkowników martwiących się o bezpieczeństwo informacji o ich kartach, poinformowano, że użytkownicy Bitcoin Trader i certyfikaty SSL chronią wszystkie transakcje. Oznacza to, że wszystkie Twoje poufne informacje są zaszyfrowane i bezpieczne.

Handel na żywo

Przed rozpoczęciem handlu na żywo, sugeruję, aby wszyscy nowi użytkownicy ustalili limity handlowe. Pozwoli to zabezpieczyć każdą inwestycję lub przynajmniej zminimalizować ryzyko ogromnych strat. Po skonfigurowaniu przez użytkownika początkowych ustawień limitów, będą one obowiązywać każdego dnia handlu, z wyjątkiem sytuacji, gdy użytkownik zmieni ustawienia przed dokonaniem transakcji. Ponownie, korzystanie z funkcji handlu demo jest zalecane przed przejściem do handlu na żywo. Na licznych niezależnych forach można znaleźć informację, że duże zyski zostały wygenerowane przy użyciu minimalnego depozytu.

Zalety korzystania z Bitcoin Trader

Poniżej przedstawiłem ci kilka korzyści płynących z użytkowania opisywanej platformy.

 1. Przyjazne dla użytkownika funkcje – nowy użytkownik z łatwością odnajdzie się na platformie. Funkcje są podstawowe i łatwe do zrozumienia.
 2. Proces weryfikacji – weryfikacja danych osobowych użytkownika jest niezwykle ważna. Na szczęście proces weryfikacji jest szybki i łatwy, a nowi użytkownicy mogą to zrobić za pośrednictwem podanego przez siebie konta e-mail.
 3. Obsługa klienta online – zespół obsługi klienta jest dostępny 24/7.
 4. Funkcja handlu demo – użytkownicy są w stanie dowiedzieć się o zarabianiu pieniędzy na tej platformie przed dokonaniem rzeczywistych pieniędzy. Zabezpiecza to również nowych użytkowników przed inwestowaniem dużych sum pieniędzy w rynek, którego jeszcze nie rozumieją.
 5. Szybkie transakcje – transakcje mogą być dokonywane w ciągu 24 godzin od początkowego handlu. Technologia na Bitcoin Trader jest szybka i dokładna.
 6. Brokerzy – system jest powiązany z brokerem giełdowym online. Broker przypisany do transakcji użytkownika będzie obsługiwał różne inwestycje.
 7. Niezależne opinie – na licznych forach można znaleźć opinie użytkowników, którzy zarobili za pomocą tego oprogramowania spore sumy.

Podsumowanie

Wynik mojej analizy Bitcoin Trader prowadzi mnie do poparcia twierdzenia, że Bitcoin Trader jest w 100% legalny i może pomóc nowym i doświadczonym handlowcom w generowaniu pasywnego dochodu i zwiększaniu ich bogactwa. Szacuje się, że nowy użytkownik może zarobić od € 200 do € 1000 każdego tygodnia. Zależy to od tego, ile pieniędzy użytkownik zainwestuje i utrzyma w kolejnych transakcjach. Zarabianie sporych kwot na tej platformie jest możliwe.

Znaleźliśmy wystarczająco dużo recenzji i innych badań sugerujących, że Bitcoin Trader jest niezawodny i przyjazny dla użytkownika. Platforma Bitcoin Trader jest dostępna dla użytkowników w ponad 150 krajach.

Treść niniejszego serwisu ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, a zawarte tu treści są wyrazem osobistych poglądów ich autorów. Niniejszy serwis ani w całości ani w części nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. Wszelkie decyzje finansowe i inwestycyjne podejmujesz drogi Czytelniku i Użytkowniku na własną odpowiedzialność.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.